Geef je ambitie de ruimte
Werken bij Trip betekent werken bij de marktleider van Noord-Nederland. Bij een dynamisch kantoor waar persoonlijk contact voorop staat. Met onze cliënten uiteraard, maar zeker ook met onze collega’s. Juristen van zeer divers pluimage, met in elk geval één overeenkomst: passie voor hun vak. Collega’s die elkaar inspireren bij het oplossen van soms complexe vraagstukken. Die zelfstandig hun mannetje staan maar er voor elkaar zijn als het nodig is.
Werken bij Trip betekent óók werken bij een kantoor dat bewezen heeft juridische diensten van topniveau te leveren. Dat blijkt uit onafhankelijk onderzoek van zakenblad Incompany. Bijna vijfduizend zakelijke beslissers zetten Trip op de achtste plaats als het gaat om wie zij de beste dienstverlener vinden. En dat is met nadruk een teamprestatie. Maar werken bij Trip betekent nog veel meer.
We leren nog elke dag
Dat je je bul op zak hebt, betekent niet dat je opleiding is afgelopen. In de wereld van het recht kun je immers niet stil blijven staan. Je moet constant op de hoogte zijn van de laatste wetgeving en jurisprudentie om je cliënt ten volle bij te kunnen staan. Daarom volg je bij ons geregeld cursussen om je persoonlijk en professioneel te blijven ontwikkelen. Dat geldt trouwens voor ons allemaal. En natuurlijk leren we van elkaar, elke dag opnieuw.
We zijn specialisten
Om kwaliteit op maat te kunnen leveren, werken de juristen van Trip in secties met elk hun eigen specialisatie. Zij komen regelmatig bijeen om jurisprudentie, nieuwe inzichten en cases te bespreken, zodat de cliënt altijd een zo compleet mogelijk, objectief en persoonlijk advies over zijn zaak krijgt. Met de juiste adviseurs op de juiste plek.
Meer dan werken alleen
Er is meer in het leven dan werken. We organiseren ook zeer regelmatig activiteiten met collega’s, per sectie, per vestiging of voor het hele kantoor. Een diner, musical, BBQ, sportdag ... verzin het maar! Ieder jaar organiseren de medewerkers zelf een meerdaagse buitenlandse reis. Ook organiseren wij ieder jaar deelname met twee of drie teams aan de 4Mijl van Groningen en aan diverse andere sportevenementen.
Ondernemende juristen
Wij zijn altijd op zoek naar ondernemende juristen. Beschik jij over een helder analytisch vermogen en passie voor het vak, en heb je ‘iets’ met Noord-Nederland? Sta jij voor je mening, maar weet je ook wanneer je moet luisteren naar anderen? Heb jij een gezond gevoel voor humor en een stevige portie relativeringsvermogen, en heb je zin om flink de handen uit de mouwen te steken?
Op andere pagina’s in deze site vind je meer informatie over werken bij ons of over de sollicitatieprocedure.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Michiel Hoek.